3 Dokončit platbu
Následná péče Dobroduš - SKP v Praze - Diakonie ČCE pomáhá dospělým lidem se závažným duševním onemocněním zapojit se do společnosti a přispívá k zotavení z duševní nemoci. Peer konzultanti si sami prošli duševním onemocněním a teď klienty podporují a pomáhají jim nemoc překonat. V Dobroduši pracují dva peer konzultanti. Mají doplněné vzdělání, pracují s klientem individuálně, podílejí se na vedení společných akcí, podpůrných skupin a motivačních programů. Nově sháníme finance, aby byly jejich aktivity s klienty pestré.

Můj dar bude:

Vybrat částku:

Potvrdit částku Vašeho daru:

Váš příspěvek poputuje na aktivity peer konzultantů, kteří pomáhají, motivují a podporují naše klienty. Konkrétně se jedná o výlety s Klubem líných turistů po Praze a do přírody. Snažíme se vybírat zajímavá místa i s placeným vstupným, a další akce jako například návštěva kulturních míst.