3 Dokončit platbu
Paní Marie bydlí v našem Domově už více jak 5 let. Její míra soběstačnosti pozvolna klesá. Schodiště je pro ní stále větší překážkou. Moc ráda tráví čas v parku kolem domova, nebo si zajde na zmrzlinu do bistra. Kvůli chybějícímu výtahu, se ale musí spolehnout na pomoc pečovatelek. Na jeho vybudování jsme získali téměř 50% od státu (MPSV), ale vzhledem k raketovému růstu cen stavebních materiálů nám chybí 4 miliony korun na jeho dokončení. Stavba přinese obyvatelům domova kromě svobodného pohybu také útulnější pokoje a společenskou místnost. Děkujeme za Váš dar!

Můj dar bude:

Vybrat částku:

Potvrdit částku Vašeho daru:

Budova Penzionu poskytuje ubytovací kapacitu pro 9 klientů. Pokoje jsou to převážně jedno a dvoulůžkové s vlastním sanitárním zázemím.

Přístavby výtahu nám umožní zajistit k těmto pokojům bezbariérový přístup. Zvýší se tak kvalita životů naši klientů.