3 Dokončit platbu
Pandemie koronaviru se nevyhnula ani našim domovům pro seniory a dalším službám. Díky pomoci dárců i státu máme dostatek ochranných pomůcek. Teď potřebujeme energii a posily. Kvůli karanténám a nedostatku personálu jsou pečovatelky a pečovatelé pod velkým tlakem. Díky vašim darům jim budeme moci práci zpříjemnit a přispět na výpomoc a potřebné vybavení. Pomozte nám ochránit a povzbudit lidi, kteří se starají o ty nejohroženější.


Můj dar bude:

Vybrat částku:


Potvrdit částku Vašeho daru:

Dary rozdělujeme mezi všechna střediska a školy Diakonie podle počtu zaměstnanců a mohou je využít podle svých potřeb ve prospěch zaměstnanců a klientů. Někde je to na nákladný provoz v karanténě, někde na ochranné pomůcky, jinde na péči o zaměstnance.

Pokud máte větší množství jednorázových rukavic, dezinfekce ve velkém balení, ochranných obleků nebo respirátorů, budeme velmi vděční za jejich darování. Uvítáme také dary pro radost našim pečovatelkám a pečovatelům - vitamíny, čaje, kávu, dobroty, kosmetiku apod. Na hodnotu daru s vámi rádi uzavřeme darovací smlouvu. Kontaktujte nás na sobotova@diakonie.cz, tel. 730 182 571.